O FIRMIE


Istniejemy na rynku prawie dwie dekady. Biuro rachunkowe Exact zostało założone w Poznaniu w roku 1996. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, nie tylko w zakresie prowadzenia księgowości, ale też w doradztwie i w zastępstwie sądowym. Z naszych usług korzystają zarówno niewielkie firmy rodzinne w Poznaniu, jak też większe spółki.

Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do prowadzenia księgowości, jak również ubezpieczenie chroniące księgowe interesy naszych Klientów. Co ważniejsze jednak: mamy 100 procent skuteczności w kontrolach skarbowych w firmach, których księgowością się zajmujemy.

księgowość w Poznaniu na dobrym poziomie

Naszym celem jest przede wszystkim dobro naszego Klienta. Księgowość prowadzimy w oparciu o aktualne przepisy prawa, jesteśmy rzetelni i kierujemy się etyką zawodową. Całkowicie zachowujemy tajemnicę spraw, danych i dokumentów, jakie są nam powierzane przez klientów.

 

Zdecyduj się na solidną księgowość w Poznaniu!

Zapraszamy do kancelarii księgowej Exact w Poznaniu. Oferujemy nie tylko prowadzenie rachunkowości, ale również doradztwo z wielu aspektów prawa podatkowego i gospodarczego. Pomożemy założyć firmę i ją rozwinąć. Zapraszamy do kontaktu z nami.