DLACZEGO MY?


Prowadzisz własną firmę lub dopiero zamierzasz ją założyć? W działalności gospodarczej ważne jest nie tylko to, aby zdobywać nowe zlecenia i nowych klientów, ale również to, aby zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a jednocześnie korzystnie rozliczać się ze swoich zobowiązań wobec fiskusa – w tym właśnie pomoże Ci Kancelaria Exact w Poznaniu.

Biuro rachunkowe Exact w Poznaniu jest w stanie zaoferować Ci to, co w prowadzeniu firmy jest bardzo ważne – poczucie, że Twoje sprawy podatkowe i składkowe trafią w ręce księgowych, którzy znają się na rzeczy i dzięki którym zaoszczędzisz nie tylko swój czas, ale też swoje pieniądze.

Biuro rachunkowe w Poznaniu - dlaczego wybrać nas?

Dzięki wsparciu księgowemu i rachunkowemu Kancelarii Exact w Poznaniu nie będziesz musiał sam odwiedzać Urzędu Skarbowego i ZUS-u, ani tym bardziej znać się na przepisach podatkowych. Nasze doświadczenie księgowe pozwala nam zapewnić Ci pełną pomoc w założeniu i prowadzeniu Twojej firmy oraz obsługę prawą łącznie z zastępstwem sądowym. Sprawdź nas. Wybierz rachunkowość, dzięki której będziesz spał spokojnie i będziesz mógł skupić się na prowadzeniu swojej firmy.

Naszą kancelarię podatkową tworzą osoby, które dobrze się znają na prawie podatkowym, gospodarczym i cywilnym i potrafią zapewnić rachunkowość i księgowość na wysokim poziomie. Dowodem na to jest fakt, że mamy 100 procent skuteczności w kontrolach skarbowych i że skutecznie reprezentujemy swoich Klientów w procesach sądowych wszystkich instancji: także w tych przeciwko Urzędom Skarbowym i Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych.

 

Exact: sprawdzone biuro rachunkowe w Poznaniu

Zapewnimy Ci kompleksową obsługę rachunkową. Zapraszamy.